دانستنی ها

گل سرخ

در این دنیای وسیع، کسی نیست که گل را دوست نداشته باشد. گل ها با زیبایی خود ما را مجذوب خود می کنند. بسیاری از ما فکر می کنیم به راحتی به دست می آیند، اما نمی دانیم که آنها نیز نادر هستند. یکی از ناب‌ترین گل‌های جهان، گل سرخ است .گل سرخ یک فراخوان است ، مراسمی برای تمام حواس

۵ فواید باورنکردنی گل سرخ برای سلامتی

 در اینجا می خواهیم به برخی از مزایای سلامتی گل سرخ بپردازیم

۱- خواص آنتی اکسیدانی

آیا می دانید آنتی اکسیدان دقیقا چیست؟ خوب، آنتی اکسیدان ها ترکیبی هستند که از اکسیداسیون جلوگیری می کنند. این ترکیبات از سلول های شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند که ممکن است در انواع مختلف بیماری های قلبی عروقی، سرطان و سایر بیماری ها نقش داشته باشند. رادیکال های آزاد مولکول هایی هستند که برای بدن ما مفید نیستند و باعث آسیب سلولی می شوند.

بنابراین رادیکال های آزاد باید از بدن حذف شوند تا از انواع مختلف التهاب، آسیب اندام ها و پیری جلوگیری شود.

بر اساس برخی از مطالعات اخیر، روغن تهیه شده از گل سرخ دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی است. بنابراین در یک کلمه ساده می توان گفت که می تواند به محافظت از بدن در برابر آسیب سلولی و جلوگیری از انواع مختلف التهاب کمک کند

۲-گل سرخ به عنوان مرطوب کننده طبیعی پوست

گل سرخ سرشار از اسید اولئیک (اسیدهای چرب مرطوب کننده) است. این می تواند برای ایجاد پوست روشن تر برای شما عالی باشد. روغن تهیه شده از گل سرخ می تواند به طور موثر به عنوان مرطوب کننده پوست استفاده شود. به راحتی جذب پوست شما می شود و برای حفظ رطوبت عالی است. به همین دلیل است که به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی پوست شناخته می شود

۳- به تاخیر انداختن پیری

به نظر می رسد که خواص تقویت کننده کلاژن و آنتی اکسیدان موجود در روغن گل سرخ دارای مزایای ضد پیری است. کلاژن به سلول های پوست کمک می کند تا به یکدیگر بچسبند و همچنین به پوست قدرت و قابلیت ارتجاعی می بخشد. با افزایش سن کمک به کاهش چین و چروک و افتادگی پوست می کند.

۴- تقویت تارهای مو

روغن تهیه شده از گل سرخ برای موها به دلیل خواص مرطوب کنندگی و تقویت کننده آن بسیار مفید است . برای تغذیه فولیکول های مو باید به طور منظم استفاده شود. همچنین می تواند موهای آسیب دیده را به شکوه گذشته خود بازگرداند.

۵- روغن گل سرخ برای مراقبت از بدن

همانطور که همه ما می دانستیم که روغن گل سرخ خاصیت مرطوب کنندگی دارد و به تغذیه و نرم شدن پوست شما کمک می کند. این یکی از بهترین روغن ها با فواید زیادی برای سلامتی است که برای افزایش رشد سلولی شناخته شده است. این به کاهش خطوط ریز و همچنین چین و چروک های پوستی که همراه با افزایش سن ایجاد می شود کمک می کند. می توان از آن برای نرم کردن پوست خشن در نواحی خاصی از بدن مانند آرنج، زانو و پاشنه استفاده کرد.

گل سرخ به عنوان داروی مردمان شرقی برای انواع نگرانی های سلامتی مانند اختلالات معده و سایر آسیب ها استفاده می شود. همچنین در مراقبت های جامع به عنوان یک تقویت کننده و یک عامل ضد التهابی استفاده می شد.

همه محصولات ما بر اساس آیین های فرهنگی مراقبت از بدن از سراسر جهان ایجاد می شوند. از سرزمین‌های ژاپن تا حمام‌های ترکی، ما داستان یک مقصد را از طریق رایحه و با به تصویر کشیدن پتانسیل معنوی گیاهان و عصاره‌های بومی بیان می‌کنیم.محصولات گل سرخ ما همیشه در حال تکامل است  از شوینده‌های بدن ، لوسیون‌ها، شامپوها و …را ارائه می‌دهیم که کاملاً مبتنی بر گیاه‌شناسی هستند.

گل سرخ با چشم اندازی برای مردم برای ایجاد آیین و زیبایی در زندگی روزمره خود شکل گرفت. این فروشگاه با بیش از صد محصول به تکامل و رشد خود ادامه می دهد. محصولات ما حاوی مواد طبیعی و قدرتمندی هستند که سلامت، آگاهی محیطی و یکپارچگی را ارتقا می دهند. این چیزی است که گل سرخ را بسیار نوآورانه می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید